0

Zappatos to butik z butami i akcesoriami dla kobiet, dziewcząt, panów i dzieci!

Zapatos.pl zrodził się zarówno z pasji do butów, koloru i różnorodności, jak i z chęci zaoferowania nowoczesnym kobietom, dbającym o jakość i osobisty styl, niewyczerpanego źródła inspiracji, w którym mogą znaleźć buty, sandały, kozaki i akcesoria, które mogą nosić na co dzień, jako wyraz wytworności, elegancji i dobrego smaku.

Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą, w pełni rozwijającą się, która zajmuje ważne miejsce w marketingu obuwia, galanterii skórzanej i akcesoriów. Nasza wizja wnosi na polski rynek nowy poziom jakości obuwia i galanterii skórzanej. Potrzeba naszych klientów decyduje o tym, że stale konkurujemy z największymi firmami w branży, a zadowolenie naszych klientów motywuje nas i inspiruje.

Dla nas sukces ma miejsce, gdy oferowane przez nas produkty przewyższają oczekiwania klientów.

Apelujemy do osób aktywnych, które starają się zachować idealną równowagę pomiędzy klasycznym powietrzem, zmysłowością i osobistym gustem, do kobiet, które chcą mieć nienaganny wygląd przez cały czas, do biura, na spacer na łonie natury czy na spotkanie z przyjaciółmi . Wychodząc z tych przesłanek proponujemy Państwu nowe modele obuwia, dostosowane do aktualnych trendów, ale także do Państwa oczekiwań co do stosunku jakości do ceny.

W skrócie, stąd możesz śmiało wybrać buty, które dopełnią Twój strój i sprawią, że Twój wygląd będzie jeszcze lepszy!