0

Z zapatos.pl wszystko jest na twoją korzyść! Masz teraz bezpłatną dostawę dla zamówień powyżej 249 zł

Koszt dostawy: 12,90 zł

Dostawa realizowana jest wyłącznie na terenie Polski, w godzinach 8.00-20.00 od poniedziałku do piątku oraz w godzinach 8.00 - 17.00 w sobotę, w ciągu 5 dni od pozytywnego potwierdzenia zamówienia, pod wskazany adres. W sytuacjach, w których przewoźnik podnosi stawkę dostawy, zastrzegamy sobie prawo do zmiany tej ceny. Podwyżka ceny wchodzi w życie i dotyczy wszystkich dostaw wysłanych po ogłoszeniu podwyżki.

Ryzyko utraty lub pogorszenia produktów przechodzi na Ciebie w momencie, gdy Ty lub wyznaczona przez Ciebie osoba trzecia, inna niż przewoźnik, wejdzie w fizyczne posiadanie zamówionych produktów.

Nie przyjmujemy dostaw zamówień za pośrednictwem wskazanych przez Ciebie przewoźników. W umowie tej tylko sprzedawca może mieć możliwość wyboru przewoźnika.

Zastrzegamy sobie prawo do nieotrzymywania i niewysyłania zamówień do osób, które nie przestrzegały warunków umowy zapatos.pl.

Ponadto zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówień z niepełnymi/błędnymi danymi kontaktowymi oraz w przypadku braku odpowiedzi ze strony Kupującego.

Po nieudanym potwierdzeniu dostawy z winy klienta, wykonanym przez partnerskie firmy kurierskie, Twoje zamówienie zostanie uznane za anulowane, a niniejsza umowa rozwiązana.

Zastrzegamy sobie prawo do niewysyłania zamówień do osób, na których koncie znajdują się więcej niż dwa zamówienia, których dostawa nie została pomyślnie zrealizowana w ciągu jednego miesiąca.

Dla Okresów Promocyjnych (Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Wielkanoc itp.) termin realizacji zamówień rozpoczętych w okresie trwania kampanii może różnić się od ustalonego na stronie zapatos.pl i będzie odbywać się w odstępie do 5 dni roboczych od przyjęcia i potwierdzenia zamówienia przez naszych operatorów.