0

Espadryle damskie

Obowiązkowym elementem każdego buta jest podeszwa, dlatego ktoś kiedyś wpadł na pomysł, aby skupić się właśnie na niej. Tak też powstały dobrze nam znane espadryle. Nazwa tych butów nawiązuje do nazwy śródziemnomorskiej rośliny, z której tkano sznur. Na samym początku espadryle miały podeszwę wykonaną wyłącznie ze sznurka, na zewnątrz zaś pokryte były gumą, po to, by były bardziej wytrzymałe. Dzięki niskiej podeszwie, espadryle to bardzo wygodne buty chętnie wybierane przez kobiety.

Największymi zaletami espadryli jest to, że są wygodne, ładne i przede wszystkim uniwersalne. Dzięki tym wygodnym i wszechstronnym butom, można czuć się pewnie w każdej sytuacji. To obuwie pasuje zarówno na co dzień, jak i na eleganckie wyjścia. Skórzane espadryle o delikatnej teksturze idealnie sprawdzą się do biznesowych stylizacji, gdzie obowiązuje elegancki dress code. Espadryle to niezastąpione buty, kiedy trzeba wyjść na miasto, załatwić domowe obowiązki, pójść na zakupy, coś przekąsić, spotkać się na mieście, czy wybrać się na spacer lub dłuższą wędrówką. To dosłownie buty na każdą okazję!

Lekkość i naturalna faktura pozwalają połączyć espadryle z każdą częścią naszej garderoby. Nie ważne czy to nasza ulubiona para jeansów i koszula, czy kwiecista sukienka na romantyczny spacer. Espadryle na pewno będą pasować. Latem to właśnie espadryle zobaczymy najczęściej w zestawieniu z letnimi spódnicami i sukienkami.

Espadryle to bardzo duży wybór kolorów i wzorów. Popularne białe, proste espadryle to idealne połączenie prostoty i elegancji, dlatego tak świetnie podkreślają każdy rodzaj stroju. Natomiast modele z ciekawymi akcesoriami nadają się, wtedy kiedy chcemy ożywić nasz strój.

Espadryle doskonale komponują się z najnowszymi trendami mody, dlatego są podstawowym dodatkiem w kobiecej garderobie. Już dziś przejrzyj naszą ofertę, aby wybrać wygodne espadryle